Linie lotnicze Norwegian

Norwegian to norweski tani przewoźnik. Firma działa od 2002 r. Bazą przewoźnika jest lotnisko Oslo-Gardenmoen w Oslo. Na początku przewoźnik operował głównie na rynku norweskim, z czasem Norwegian rozszerzył teren działania. Teraz linie lotnicze Norwegian oferują też tanie przeloty z kraju fiordów do wielu miast Europy i na odwrót, a także tanie przeloty do miedzy miastami poza Skandynawią. Ilość zadowolonych klientów przewoźnika liczona jest w milionach. Tanie bilety Norwegian klient znajdzie bez trudu na stronie internetowej przewoźnika, rezerwacja biletów Norwegian odbywa się online, ale można to również zrobić w sposób tradycyjny, osobiście w biurze przedstawiciela lub telefonicznie.

Warunki zakupu biletów na linie lotnicze Norwegian

Tanie latanie Norwegian jest dostępne również dla polskiego klienta niemal od początku istnienia firmy. Tanie linie lotnicze Norwegian oferują przeloty z Warszawy, Wrocławia, Gdańska i Krakowa do różnych miast w krajach skandynawskich i w inne części Europy i północnej Afryki. Tanie przeloty Norwegian oferuje do Oslo czy Kopenhagi, gdzie w cenie biletu jest również przesiadka i przelot do mniejszych miast norweskich i duńskich.

Tanie loty Norwegian oferuje na północ krajów skandynawskich, do małych miasteczek, które nie dysponują dużymi lotniskami, dlatego flota przewoźnika jest bardzo zróżnicowana. Przewoźnik posiada duże maszyny przeznaczone do dalekich lotów z większą liczbą pasażerów oraz mniejsze mogące lądować na małych lotniskach, których jest wiele na północy naszego kontynentu. Tanie latanie Norwegian jest bezpieczne, przewoźnik posiada wszystkie wymagane certyfikaty i zachowuje wszystkie normy bezpieczeństwa.