Linie lotnicze Czech Airlines

Czech Airlines to czeskie (wcześniej czechosłowackie) linie lotnicze. Należą do najstarszych w świecie, ich powstanie datuje się na 1923 r. Założycielem i pierwszym właścicielem linii lotniczych Czech Airlines był rząd ówczesnej Czechosłowacji. Państwo wybiło się na niepodległość i posiadanie linii lotniczych dodawało prestiżu. Czech Airlines oferuje loty do 40 krajów, poza Europą, w zasięgu działania są też kraje azjatyckie i Bliskiego Wschodu.  Tanie loty Czech Airlines są dostępne w klasie ekonomicznej. Czeski przewoźnik proponuje klientom program lojalnościowy, dzięki któremu można zakupić tanie bilety nawet w klasie biznes. Rezerwacja biletów Czech Airlines dostępna jest w obydwu klasach, metodą tradycyjną lub online. Szczegółowe informacje dostępne są na stronach przewoźnika i jego biznesowych partnerów. W Polsce świadczą usługi w  porcie Warszawa – Okęcie.

Warunki zakupu biletów na linie lotnicze Czech Airlines

Tanie bilety lotnicze Czech Airlines oferowane są na wszystkich liniach obsługiwanych przez czeskiego przewoźnika. Jeżeli klient często korzysta z usług czeskich linii, to program lojalnościowy zapewni mu tanie loty w każdej klasie.  Klasa ekonomiczna spełnia wszystkie standardy wymagane w lotnictwie cywilnym. Pasażerom zapewnia się odpowiednią opiekę w czasie całego lotu, jeżeli lot odbywa się na dalekiej trasie to pasażer może zakupić posiłek na pokładzie samolotu. Linie lotnicze Czech Airlines otrzymały wiele nagród, przyznawanych przez organizacje lotnicze oraz samych pasażerów.

Czeskiego przewoźnika Czech Airlines warto polecić na linie europejskich, tanie latanie na krótkich dystansach w towarzystwie miłych stewardes, sprawi że podróż minie w miłej, przyjemnej atmosferze. Linie lotnicze Czech Airlines posiadają nowoczesną flotę, w skład której wchodzą różne typy Boeingów oraz Airbusy. Wielkość i rodzaj samolotu, którym podróżują pasażerowie zależny jest od długości trasy jaką musi przebyć maszyna.