Linie lotnicze British Airways

Jak nazwa wskazuje British Airways to brytyjskie linie lotnicze. Linie lotnicze British Airways to potentat na rynku lotniczym w ruchu pasażerskim. Towarzystwo lotnicze British Airways powstało w 1974 r. w wyniku połączenia mniejszych linii lotniczych działających na brytyjskim rynku. Flota powietrzna British Airways dociera na wszystkie zamieszkałe kontynenty na Ziemi. Pasażerom linie lotnicze British Airways gwarantują wypracowane przez lata standardy obsługi, każdy klient British Airways na lotnisku obsługiwanym przez towarzystwo może liczyć na pomoc przedstawiciela firmy w znalezieniu pokoju hotelowego lub w rozwiązaniu innych problemów.

Warunki zakupu biletów na linie lotnicze British Airways

Po pojawieniu się na rynku tanich linii, również British Airways włączył do swej oferty tanie bilety lotnicze na stosunkowo krótkich europejskich trasach, Towarzystwo proponuje klientom program lojalnościowy. Po emigracji Polaków do Wielkiej Brytanii linie British Airways przystosowały ofertę dla tej grupy klientów. Polakom proponuje się tanie latanie British Airways w klasie ekonomicznej, program lojalnościowy gwarantujący tanie bilety lotnicze British Airways. Rezerwacja biletów lotniczych jest możliwa za pomocą Internetu oraz w różnych biurach Towarzystwa. Online możliwa jest również odprawa, co znacznie skraca czas oczekiwania na wejście do samolotu. Na londyńskim lotnisku Heathrow jest wydzielona strefa dla klientów British Airways, dzięki temu nie muszą czekać na odprawę z klientami innych linii. Rezerwacja biletów online Towarzystwa British Airways jest dostępna 24 godziny na dobę.

Przewoźnik jest bardzo popularny wśród klientów, dlatego rezerwacji biletów należy dokonać odpowiednio wcześnie. Wtedy jest możliwość wyboru miejsca w samolocie. British Airways to prawdziwy gigant na światowym rynku lotnictwa pasażerskiego, dysponuje nowoczesnymi maszynami różnej wielkości, które przewożą pasażerów w niemal każdy zakątek ziemi.